Receptura ProstaXin® Plus została opracowana w Norwegii. Każdy składnik został wybrany z dołożeniem największej staranności. Dotyczy to zarówno głównych składników, jak likopen, czy kurkuma, jak i drugorzędnych składników, wykorzystywanych do powlekania tabletek (aby łatwiej je było przełykać). Przy każdej selekcji staraliśmy się wybierać tylko to co najlepsze.

ProstaXin® Plus jest oparty o sprawdzone, bezpieczne składniki.

Oczywiście. ProstaXin® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.

Nr rejestracji GIS: GIS-BŻ-Ż-ESSD-4230-4671/12

W pierwszej kolejności do lekarza pierwszego kontaktu, lekarza rodzinnego. Jeśli on stwierdzi coś niepokojącego wystawi skierowanie do urologa.

ProstaXin® Plus został opracowany z myślą o dojrzałych mężczyznach, po 50-tym roku życia.
To właśnie im rekomendujemy ProstaXin® Plus.

Każdy z nas jest inny, a więc i każdy organizm reaguje inaczej ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją.

W zależności od Twojej diety, aktywności i środowiska, efekty każdego suplementu diety będą się różnić. Podobnie jest w przypadku ProstaXinu.

Średnio, pierwsze efekty przyjmowania suplementu stają się odczuwalne po około miesiącu stosowania.
Aby w pełni cieszyć się z efektów jakie składniki ProstaXinu powinny mieć na Twoje zdrowie, potrzeba 2-3 miesięcy.

Nie, nie dowiedzą się. Miesięczny zapas suplementu dostarczamy w dyskretnym opakowaniu, prosto do skrzynki pocztowej.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie ProstaXin® Plus. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie ProstaXin® Plus zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł. Przesyłka w dyskretnym opakowaniu, w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej, maksymalnie w ciągu 30 dni. Jednak staramy się, aby stało się to szybciej i zdecydowana większość naszych przesyłek dociera do Klientów w ciągu 10 dni.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie ProstaXin® Plus, ponieważ chcemy wspierać Cię w trosce o Twoje zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na ProstaXin® Plus, suplement diety dla mężczyzn, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy często traktują męskie problemy jako temat tabu.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce po 1 miesięcznym opakowaniu ProstaXin® Plus dla każdego mężczyzny po 50tce, który się do nas zgłosi. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania ProstaXin® Plus do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę ProstaXin® Plus i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 9,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład1 tabletka% RWS*
Suchy wyciąg z kiełków soi,62.5 mg-
 w tym izoflawony sojowe25 mg-
Płynny wyciąg z kłącza kurkumy,50 mg-
 w tym kurkumina5.1 mg-
Suchy wyciąg z owocu pomidora,13.34 mg-
 w tym likopen2 mg-
Selen (selenian sodu)50 μg91
Cynk (siarczan cynku)12.5 mg125

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: suchy wyciąg z kiełków soi zwyczajnej (Glycine max (L. Merr.)) standaryzowany na zawartość 40% izoflawonów sojowych, płynny wyciąg z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.) standaryzowany na zawartość 10,12% kurkuminy, substancja zagęszczająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca – fosforan diwapniowy, suchy wyciąg z owocu pomidora zwyczajnego (Lycopersicon esculentum Mill.) standaryzowany na zawartość 14,5% likopenu, cynk (siarczan cynku), substancja glazurująca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, selen (selenian (IV) sodu).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

ProstaXin® Plus jest źródłem selenu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie selenu wynosi 55 μg. Przy spożyciu 1 tabletki ProstaXin® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 91%.
ProstaXin® Plus jest źródłem cynku. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie cynku wynosi 10 mg. Przy spożyciu 1 tabletki ProstaXin® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 125%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

ProstaXin® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS-BŻ-Ż-ESSD-4230-4671/12

Zalecana dzienna porcja spożycia ProstaXin® Plus to jedna tabletka dziennie.

Regulamin promocji znajdą Państwo pod tym linkiem.
* Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
MIESIĄC ZA
0
ProstaXin® Plus
ProstaXin® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!
Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.