Roczny zapas z wyjątkowym rabatem

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów ProstaXin® Plus już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - stylowy zegarek WALKER&SCOTT ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne ProstaXin® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, zamawiam miesięczny zapas suplementu diety ProstaXin® Plus ZA DARMO oraz roczny zapas suplementu diety ProstaXin® Plus z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 44,95 zł każda, zamiast 89,90 zł (w sumie 539,40 zł zamiast 1078,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek WALKER&SCOTT.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymam kolejne zapasy roczne ProstaXin® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

  Zgody
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 89,90 zł

  Proces zakupowy
  Podejście do Klientów
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2023 roku przez Experience Institute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji