Dziękujemy za zamówienie darmowego
miesięcznego opakowania ProstaXin® Plus.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić, czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas za jedyne 44,95 zł miesięcznie!

Bezpieczne składniki, unikalna formuła
Ponad 1,250,000 sprzedanych opakowań w Polsce!
Zadbaj o swoje zdrowie z ProstaXin® Plus
Zamów ProstaXin® Plus teraz,
a otrzymasz stylowy zegarek ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  ProstaXin® Plus
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety ProstaXin® Plus z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 44,95 zł każda, zamiast 89,90 zł (w sumie 539,40 zł zamiast 1078,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek.

  Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne ProstaXin® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.

  Opinie naszych Klientów:

  Przy suplementacji ważna jest regularność. Mam taki profesjonalny pojemnik na swoje suplementy. Zawsze wcześniej przygotowuję sobie pastylki na cały tydzień. Szczególnie dbam o to, by je przyjmować codziennie i zgodnie z zalecaną porcją danego produktu.
  p. Piotr
  — p. Piotr
  Od około 2 lat przyjmjuję ProstaXin® Plus. Jestem pełen wigoru i energii. Uważam, że suplementacja jest bardzo ważna. Tylko dzięki regularności przyjmowania możemy osiągnąć oczekiwane efekty. Fakt, że suplementy pochodzą z Norwegii, do której mam zaufanie, daje mi pewność, że to, co biorę, jest wysokiej jakości.
  p. Ryszard
  — p. Ryszard
  Dbam o swoje zdrowie, ponieważ mam dla kogo żyć. Mam kochaną żonę, trójkę dzieci i czterech wnuczków. Zdecydowałem się na suplementację ProstaXin® Plus i jestem naprawdę zadowolony. Suplementy Natural Pharmaceuticals są naprawdę godne polecenia.
  p. Władysław
  — p. Władysław
  Oprócz kwasów Omega-3 przyjmuję także ProstaXin® Plus. Moim zdaniem każdy powinien zastanowić się nad taką suplementacją. Na podstawie własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, że są one bardzo pomocne. Ogromnie się cieszę, że zdecydowałem się właśnie na te suplementy.
  p. Tadeusz
  — p. Tadeusz
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot